Bu bölüm stoklar ve sitemiz için bir klavuz işlevindedir.

Bu videomuzun konusu, stok gelirleri. Özellikle yeni başlayanların sıkça sordukları sorular üzerinden genel hatlarıyla konuyu anlatmaya çalıştım.

Bu videoda stoklara yeni başlayanlar için genel bir bilgilendirme yapıyorum ve en çok sorulan soruları cevaplandırıyorum.

Bu videoda stok satışı amaçlı çalışmalarınızda yabancı öge kullanımına dair bazı yanlışları anlatıyorum. umarım ciddiye alır ve ileride sorun yaşamazsınız..

    Bu video'da: Sıfırdan başlayıp görsel  ve sanal sanatlardan para kazanmanın çok zor olduğunu söyleyenlerin aksine, sıfırdan başlanarak stok sistemleriye  gelir elde edilebileceğini ve üstelik bunun orta seviyeye bile gelmeden olabileceğini savunuyorum. Güncel örnek ve konular üzerinden, 2D-3D-fotoğrafçılık gibi mesleklerle gelir elde etmenin nekadar kolay olabileceğini anlatıyorum.

    Vaad ettiği özgürlük, çalışma rahatlığı ve gelir yüzünden insanları gaza getirsede, sabırlı olunmalıdır. Çünkü bir stokçunun mayasında bulunması gereken en önemli şeylerden birisi ''sabır''dır.

    Her nekadar başkalarının işlerine fazla bakmamanızı söylesemde, genede meraklı kimseler bulunmakta. Bu kimseler için en iyi stokçular arasında bulunan bazı stokçuların portföylerini paylaşıyorum. 

Bu videoda, stok stelerindeki lisans ve sançı seviyelerine değiniyoruz.

stok sistemleri temel soru ve cavapları.